Instalacja programu PIT-Y.PL 2020

Program PIT-Y 2022 został stworzony dla komputerów z systemem Windows 7/8/10. W przypadku innego systemu operacyjnego zalecamy korzystanie z wersji online, bezpośrednio w przeglądarce internetowej. Przed przystąpieniem do instalacji programu należy pobrać wersję instalacyjną na dysk komputera. Dokonamy tego klikając w poniższy link:


https://www.pitprojekt.pl/fsmm/PitProjekt2022Setup.exe/


lub poprzez kliknięcie na przycisk ‘Pobierz program’ bezpośrednio na stronie. Przeglądarka zapyta, na którym dysku i w jakim folderze plik instalacyjny ma zostać zapisany.

Instalacja PIT-Y 2020 krok po kroku

Pobieranie, w zależności od szybkości łącza internetowego, powinno zająć od kilku do kilkudziesięciu sekund. Kiedy postęp pobierania pliku osiągnie 100% należy odnaleźć miejsce zapisu, otworzyć folder, a następnie dwukrotnie kliknąć na ikonie programu PIT-Y2022Setup.

W kreatorze instalacji, na pierwszym ekranie kliknij przycisk Dalej

Przeczytaj umowę licencyjną i zaakceptuj jej warunki zaznaczając pole ‘Akceptuję warunki umowy’, a następnie kliknij przycisk ‘Dalej

Wybierz docelowy folder, w którym zostanie zainstalowany program PIT-Y 2020. Standardowo będzie to C:\Program Files (x86)\PIT-Y.pl 2022. Następnie kliknij przycisk ‘Dalej’.

Następnie możesz określić, czy program PIT-Y 2022 ma utworzyć ikonę na pulpicie oraz grupę w Menu Start. Możesz zrezygnować z tworzenia tego drugiego poprzez zaznaczenie pola ‘Nie twórz folderu w Menu Start’. Następnie klikamy na przycisk ‘Dalej’.

Wybieramy także, czy program ma utworzyć ikony na pulpicie oraz pasku szybkiego uruchamiania. Zaznaczamy interesujące nas pola i klikamy na przycisk ‘Dalej’.

Program powiadomi nas o gotowości do zainstalowania programu. Należy już tylko kliknąć na przycisk ‘Instaluj’.

Instalacja programy powinna potrwać maksymalnie do kilkunastu sekund.

Po wszystkim instalator powiadomi nas, że proces został zakończony. Możemy zaznaczyć pole ‘Uruchom program PIT-Y.pl 2022’ – wówczas po zamknięciu instalatora program zostanie automatycznie uruchomiony. Aby zakończyć pracę instalatora klikamy na przycisk ‘Zakończ’.

Dlaczego PIT-Y 2022?

Program PIT-Y.PL 2022 jest efektem pracy zespołu doświadczonych programistów, księgowych i użytkowników. To dzięki Państwa opiniom i sugestiom udało nam się stworzyć produkt, który łączy wszystkie najlepsze cechy tego typu oprogramowania.

Co ważne, nasz program jest łatwy w obsłudze dla osób, które dopiero rozpoczynają samodzielne rozliczanie się z fiskusem. Jest świetnym oraz intuicyjnym narzędziem dla doświadczonych księgowych. Prosty i łatwy w obsłudze interfejs pozwala wypełnić roczne zeznanie PIT 2022/2023 dowolnej osobie, posiadającej komputer z dostępem do Internetu. Oczywiście, jego najistotniejszą funkcją jest praca w systemie e-deklaracje, czyli możliwość przesłania wypełnionego zeznania wprost do Urzędu Skarbowego. Dzięki temu zyskujemy czas i oszczędzamy nerwy, pomijając stanie w kolejkach lub działanie na „ostatnią chwilę”. Zapraszamy do korzystania z programu PIT-Y 2022, aplikacji stworzonej przez i dla podatników!